ELEKTRONİK DESTEK

Zaman ve emeğin değerini biliyoruz

Elektronik Destek alanında sunduğumuz hizmetler:

  • Teknik Servis ve Koruyucu Bakım
  • Sistem Kurulumu

Elektronik bakım ve onarım hizmetleri; teknoloji maliyetinin daha düşük, planlanmış hedeflere ulaşma süresinin daha kısa ve işgücü veriminin daha yüksek olmasını sağlamaya yönelik hizmetler bütünüdür. BİMTES E-LAB, kuruluşundan bugüne en gelişmiş elektronik destek teknolojisini hizmete sunmak ve işletmelere fayda sağlamak için “olmazsa olmaz” gereksinimlere güvenilir çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. BİMTES E-LAB, ISO 9001:2000 Kalite Sertifikasına, ayrıca TSE Hizmet yeterlilik belgesine sahiptir.

Teknik servis ve koruyucu bakım

Her marka kişisel bilgisayar (PC), sunucu (server) ve orta boy sistemlerin donanım ve çevre birimleri için teknik servis ve koruyucu periyodik bakım hizmeti sağlayan BİMTES E-LAB, ayrıca bu tür elektronik cihazların üretici ve distribütörlerine yetkili teknik servis, yetkili onarım merkezi ve garanti hizmetleri çözüm ortağı olarak destek vermektedir. BİMTES E-LAB’ın gerçekleştirdiği teknik servis hizmetleri arasında komponent/entegre bazında elektronik kart ve cihaz onarımı, 24 ila 48 saatlik sürede tamir ve bakım servisi, özgün izlenebilirlik ve raporlama sistemi ve Türkiye’nin her yerine servis sağlama imkanı bulunmaktadır.

Sistem kurulumu

Yeni sistemlerin montajı, network kurulumu, bunlara ilişkin elektrik ve veri iletişim sistemleri altyapısı kurma, mevcut sistemleri genişletme ya da güncelleştirme (upgrading), program kurma/güncelleme ve yazılım desteği konularında müteahhitlik/danışmanlık hizmetleri BİMTES E-LAB’ın faaliyetleri arasındadır. Ayrıca Bilgi İşlem ve Bakım sözleşmeleri kapsamında veya sözleşmesiz olarak firmalara teknik destek sağlanmakta, uzman ekiplerle Altyapı kablolama, Sistem odası kurulumları, Telefonla (Call Center) destek, Uzaktan masaüstü yardım veya yerinde servis hizmeti verilmektedir.

YUKARI