HASAR RESTORASYONU

Tüm hasarları gideriyoruz

Beklenmedik bir yangın, kuvvetli bir fırtına ya da şiddetli bir yağış... Felaketin ne zaman geleceğini ve sizi nasıl etkileyeceğini bilemeyebilirsiniz, ama hasar oluştuğunda, büyüklüğü ne boyutta olursa olsun, hızlı ve her koşulda uygulanabilir çözümler için BİMTES E-LAB’ın hasar restorasyonu departmanına güvenebilirsiniz.

Bu amaçla 1995 yılında kurulan BİMTES HG, başta yangın ve sel olmak üzere her türlü felaket nedeniyle hasar gören yapı ve cihazları doğru uygulamalarla, en kısa zamanda, en düşük maliyetle yeniden kullanılabilir ve iş görür hale getirmektedir.

Endüstriyel Hasar Restorasyonu konusunda dünyaca ünlü BELFOR şirketiyle 2002 yılında yaptığı anlaşmayla gücüne güç katan BİMTES HG, endüstriyel hasar restorasyonu ve konut restorasyonu alanlarında öncü kimliğiyle hizmet vermeye devam ediyor. BİMTES HG, en küçüğünden en büyüğüne ciddi yangın ve sel hasarı restorasyon işlerini uzun yıllara dayanan bilgi, tecrübe ve ekipmanlarıyla gerçekleştirmekte ve başından sonuna kadar hasar yerinde yürüttüğü çalışmalarla müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.

BİMTES HG, Türkiye içindeki tüm bölge ve illerdeki hasarlara en hızlı şekilde müdahale etmenin yanı sıra Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetleri'nde de hasar restorasyonu hizmeti vermektedir.

Yangın Hasarları

Bimtes HG ekibi hızlı ve doğru uygulama teknikleri ile zamanı geri getirir. Hasar sonrası işyerinizde oluşacak zaman ve kar kaybını minimum düzeye indirir.

Sel Hasarları

Bimtes-HG, su baskınlarında uzman ekip ve ekipmanlar ile kısa sürede sonuç alıcı çözümler sunmaktadır.

YUKARI